Hässleholm 220508

Enzo

Anna Wilczek

HP

2

Hässleholm 220507

Enzo

Sabine Mösch

HP

2

Dragör 220306

Ginny

Annette Sjödin

CACIB

7

Dragör 220305

Ginny

Marina Vinkel

CACIB

7

Ruds-Vedby 220206 eftermiddag 

Ginny

Magdalena Kudra

CACIB

7

Ruds-Vedby 220206 förmiddag

Ginny

Alexey Shchukin

Champion

9


Hårlev 211205

Ginny

Kristina Rautio

CAC

9

Hårlev 211204

Ginny

Aliosha Romero

CAC

9

Malmö 211002 A

Odd Molly

Åsa Cranbrand

Ej cert

3

Enzo

Jörgen Billing

HP

2

Malmö 211002 B

Odd Molly

Helene Lis

Ej cert

3

Enzo

Hannah Jensen

HP

2

Västra Frölunda 210918 A

Odd Molly

Luigi Comoro

Ej cert

3

Enzo

Zvezdan Memedov

HP NOM

2

Västra Frölunda 210918 B

Odd Molly

Åsa Carnbrand

CACS

3

Enzo

Annika Berner

HP NOM

2

Dragör 200308

Odd Molly

Youssef Khaled

fick stanna hemma :(

3

Ginny

Raymond Allesandro Seatre

Ex 2 av 3

11

Dragör 200307

Odd Molly

Stephane Henry

fick stanna hemma

3

Ginny

Youssef Khaled

Ex 3 av 3

11

Åkered 191208

Esteban Dream

Hannah Jensen

CAGPIB

6

Enzo

Malin Sundqvist

HP

2

Åkered 191207

Esteban Dream

Fabio Brambilla

CAGPIB

6

Enzo

Anette Sjödin

HP

2

Malmö 191006

Esteban Dream

Fabio Brambilla

CAGPIB

6

Enzo

Åsa Carnbrand

HP

2

Malmö 191005

Esteban Dream

Zvezdan Memedov

Internationell Premier

8

Enzo

Kristinna Rautio

HP

2

Rishöj 190922

Esteban Dream

Mats Askett

CAPIB

8

Enzo

Mats Askett

HP NOM

2

 Ölstykke 190804

Esteban Dream

Marie Westerlund

CAPIB

8

Enzo

Miroslaw Shortarczyk

HP NOM

2

Ölstykke 190803

Esteban Dream

Luigi Comorio

CAP Premier

10

Enzo

Christiano Frederico Sandon

HP NOM

2

Kalmar 190630

Enzo

Mats Askett

HP

2

Kalmar 190629

Enzo

Robert Lubrano

HP

2

Hässleholm 190509

Enzo

Caroline Stoa

HP

2

Hässleholm 190518

Enzo

Micheal Edström

HP

2

 Åhus 190407

Enzo

Caroline Stoa

Supreme Premier  NOM

4

Åhus 190406

Enzo

Olga  Komissarova

CAPS

4

Dragör 190303

Enzo

George Dorgiakis

CAPS

4

Dragör 190302

Enzo

Stephane Henry

CAPS NOM

4

Åkered 181209

Esteban Dream

Zvezdan Memedov

CAP

10

Odd Molly

Åsa Carnbrand

CACS

3

Enzo

Annika Berner

CAPS och domarens favorit

4

Åkered 181208

Esteban Dream

Jaana Jyrkinen

CAP

10

Odd Molly

Hannah Jensen

CACS

3

Enzo

Hannah Jensen

CAPS

4



Köge 180923

Odd Molly

Nathalie Smits-Peelen

CACS

3

Enzo

Nathalie Smits-Peelen

CAPS

4

Köge 180922

Odd Molly

Dietmar Sagurski

CAGCIB Grand Internationell Champion

5

Enzo

Geir Johan Edvardsen

CAPS

4

Västra Frölunda 180915

Odd Molly

Åsa Carnbrand

Ex3

5

Enzo

Malin Sundqvist

CAPS

4

Helsingborg 180812

Odd Molly

Bjarne Wikström

CAGCIB BIV

5

Enzo

Caroline Stoa

CAPS NOM Best In Show

4

Herlufmagle 180805

Odd Molly

Zvezdan Memedov

CAGCIB av 4 BIV-V

5

Enzo

Raymond Alessandro Seatre

CAPS

4

Herlufmagle 180804

Odd Molly

Raymond Alessandro Seatre

CAGCIB av 2 BIV-V NOM

3

Enzo

Zvezdan Memedov

CAGPIB Grand Internationell Premier  NOM

6

Hässleholm 180506

Enzo

Anna Wilczek

CAGPIB

6

Malmö 180421

Enzo

Zvezdan Memedov

CAGPIB NOM

6

Malmö 180421

Enzo

Luigi Comoro

CAGPIB

6

Malmö 180422

Enzo

Hannah Jensen

CAGPIB

6

 Albertslund 180304

Enzo

Waltraut Sattler

CAGPIB

6

Albertslund 180303

Enzo

Geir Johan Edvardsen

CAGPIB

6

Åkered 171210

Esteban Dream

Eva Porat

HP

1

Odd Molly

Malin Sundqvist

CAGCIB

5

Enzo

Åsa Carnbrand

CAGPIB

6

Åkered 171209 

Esteban Dream

Yan Roca-Folch

SUPREME CHAMPION

3

Odd Molly

Caroline Stoa

CAGCIB BIV-V

5

Enzo

Caroline Stoa

Internationell Premier

8

Albertslund 171203

Esteban Dream

Bette Lind

CACS

3

Odd Molly

Martin Sanda

CAGCIB

5

Köge 170924 

Esteban Dream

Thea Friscovec

CACS

3

Odd Molly

Åsa Carnbrand

CAGCIB NOM

5

Enzo

Hanne Sofie Sneum

CAPIB

8

Köge 170923

Esteban Dream

Christiano Federico

CACS

3

Odd Molly

Christiano Federico

Internationell Champion

7

Enzo

Christiano Federico

CAPIB NOM

8

Västra Frölunda 170916 

Esteban Dream

Hannah Jensen

CACS

3

Odd Molly

Kristina Rautio

CACIB BIV

7

Enzo

Hannah Jensen

Premier

10

Ölstykke 170806

Esteban Dream

Vladimir Isakov

CACS

3

Enzo

Stephane Henry

CAP

10

Ölstykke 170805

Esteban Dream

Stephane Henry

CACS

3

Enzo

Aase Nissen

CAP

10

Hässleholm 170513

Esteban Dream

Jörgen Billing

CACS

3

Odd Molly

Jörgen Billing

CACIB BIV

7

Hvidovre 170507

Esteban Dream

Raymond Saetre

CACS

3

Odd Molly

Magdalena Pudra

Champion

9

Hvidovre 170506

Esteban Dream

Magdalena Pudra

CACS

3

Odd Molly

Charles Spiker

CAC

9

Malmö 170409

Esteban Dream

Zvezdan Memedov

CACS

3

Odd Molly

Marie Westerlund

CAC

9

Enzo

Marie Westerlund

Ex 1

11

 Malmö 170408

Esteban Dream

Jörgen Billing

Ex 1 %cert

3

Odd Molly

Zvezdan Memedov

Ex 2

9

Enzo

Yan Rocca Folch

Ex 1

11

Köge 160924 

Odd Molly

Britta Bruse

Ex 1 BIV-T

12

Västra Frölunda 160917 

Esteban Dream

Jörgen Billing

Grand Internationell Champion

5

Odd Molly

Jörgen Billing

Ex 2

12

Herlufmagle 160806 

Esteban Dream

Aase Nissen

CAGCIB

5

Kalmar 160703 

Esteban Dream

Yan Rocca Folch

CAGCIB

5

Hässleholm 160605 

Esteban Dream

Steph Bruin

CAGCIB

5

Malmö 160424 

Esteban Dream

Hannah Jensen

CAGCIB

5

Juicy Couture

Åsa Carnbrand

Champion

9

Malmö 160423 

Esteban Dream

Åsa Carnbrand

CAGCIB

5

Juicy Couture

Hannah Jensen

CAC

9

 Hedensted 160409 

Esteban Dream

Yan Rocca Folch

CAGCIB

5

Virum 160306 

Esteban Dream

Aase Nissen

CAGCIB

5

Virum 160305 

Esteban Dream

Vladimir Isakov

Internationell Champion NOM

7

Sorö 160207 

Esteban Dream

Alexey Schukin

CACIB

7

Juicy Couture

Kristina Rauriio

CAC ny färg

9

Mölndal 160110 

Esteban Dream

Vicky Nye

CACIB

7

Juicy Couture

Vicky Nye

CAC

9

Herlev 151206 

Esteban Dream

Anne Paloluoma

Champion

9

Juicy Couture

Alessandro Ghibaudo

CAC

9

Dragör 150809 

Esteban Dream

Glenn Sjöblom

CAC

9

Juicy Couture

Fabio Brambilla

Ex 1

11

Dragör 150808 

Esteban Dream

Thea Friskovec

CAC

9

Juicy Couture

Bette Lind

Ex 1

11

Hårlev 150510 

Juicy Couture

Michael Edström

Ex 1

12

Helsingborg 140816 

Esteban Dream

Lene Glenn

Ex 1

11

Korsör 140209 

Qow Qiara

Anne Köhn

CAGCIB

5

Malmö 130421 

Harry Potter

Charles Spiker

4 av 4

15a

Malmö 130420 

Harry Potter

Fabio Brambrilla

3 av 4

15a

Köge 130126 

Qow Qiara

Hanne Sofie Sneum

CAGCIB Biv-T NOM

5

Malmö 120415 

Qow Qiara

Anette Sjödin

Internationell Champion

7

Malmö 120414 

Qow Qiara

Anne Köhn

CACIB Biv-T NOM

7

Köge 110206 

Qow Qiara

Åsa Hammarlund

CACIB Biv-V

7

Hässleholm 101010 

Qow Qiara

Michael Edström

Champion Biv-T NOM

9

Höganäs 100815 

Harry Potter

Raymond Alessandro Saetre

1:a

15a

Qow Qiara

Bette Lind

CAC

9

Höganäs 100814 

Harry Potter

Brita Busse

HP NOM

2

Qow Qiara

Michael Edström

CAC

9

Trelleborg 100523 

Harry Potter

Jette Eva Madsen

HP NOM

2

Qow Qiara

Alexey Shukin

Ex 1 Domarens Favorit

11

Trelleborg 110522 

Harry Potter

Michael Edström

HP

2

Qow Qiara

Michael Edström

Ex 1

11

Malmö 100411 

Harry Potter

Fabrice Calmés

HP

2

Qow Qiara

Annika Billing

Ex 1

11

Malmö 100410 

Harry Potter

Åsa Hammarlund

HP NOM

2

Qow Qiara

Yan Rocha Folch

Ex 1

11

Hässleholm 091003 

Harry Potter

Stephane Bernard

HP

2

Kristianstad 090817 

Harry Potter

Minna Krogh

HP

2

Carisma

Åsa Hammarlund

HP

2

Carisma

Kristiina Rautio

2:a

15a

Malmö 090419 

Harry Potter

Anne Köhn

HP

2

Carisma

Stephe Bruin

1:a

15a

Malmö 090418 

Harry Potter

Annette Sjödin

HP Biv-K NOM

2

Carisma

Geir Edwardsen

HP

2

Carisma

Sirpa Lindelöf

2:a

15a

Höganäs 081019 

Harry Potter

Jette Eva Madsen

HP Biv-K NOM

2

Carisma

Bette Lind

HP

2

Carisma

Ietje Röhr Dubbeld

4 (4)

15a

Höganäs 081018 

Harry Potter

Bjarne Wikström

HP Biv-K

2

Carisma

Minna Krogh

HP

2

Carisma

Minna Krogh

BIS Senior (4)

15a

 Västra Frölunda 080914 

Harry Potter

Pia Nyman

HP NOM

2

Kristianstad 080817 

Carisma

Bjarne Wikström

HP

2

Carisma

Minna Krogh

1:a

15a

Harry Potter

Minna Krogh

HP Biv-K NOM

2

Malmö 080413 

Carisma

Anne Köhn

HP

2

Carisma

Anne Könh

4:a

15a

Harry Potter

Annelie Persson

Biv-K NOM  EUROPA PREMIER

4

Malmö 080412 

Carisma

Annika Billing

HP

2

Carisma

Raymond Alessandro Saetre

2:a

15a

Harry Potter

Anette Kampf

CAPE

4

Jönköping 080330 

Harry Potter

Minna Krogh

CAPE

4

Herlev Danmark 080309 

Harry Potter

Itje Röhr Dubbeld

CAPE

4

Mölndal 080209 

Harry Potter

Bette Lind

CAPE

4

Hermione

Donna Jean Thompson

Champion

9

Haslev Danmark 080203 

Harry Potter

Dorte Kaae

CAPE

4

Höör 070922 

Carisma

Charles Spijker

HP Biv-K NOM

2

Carisma

Ulrike Wahl

1

15a

Harry Potter

Jette Eva  Madsen

CAPE NOM BIS

4

Ulricehamn 070513 

Carisma

Veikko Saarela

HP

2

Carisma

Veikko Saarela

2 av 4

15a

Harry Potter

Hannah Jensen

CAPE

4

Hermione

Veikko Saarela

CAC Biv-T

9

Jönköping 070415 

Harry Potter

Maud Olsen

CAPE NOM

4

Hermione

Raymond Seatre

CAC Biv-T NOM

9

Malmö 070404 

Carisma

Annika Högberg

EUROPA PREMIER

4

Carisma

Jannick Renault

2 av 6

15a

Harry Potter

Ina van Berkum

CAPE NOM

4

Hermione

Karina Bjuran

Ex 1 NOM

11

Malmö 070403 

Carisma

Annelie Persson

CAPE

4

Carisma

Karina Bjuran

4 av 5

15a

Harry Potter

Kristina Rautio

CAPE NOM

4

Hermoine

Raymond Seatre

Ex 1 NOM

11

Moss 061001 

Carisma

Janka Lund

CAPE

4

Harry Potter

Bette Lind

Grand Internationell Premíer Biv-K NOM

6

Moss 060930 

Carisma

Satu Hämäläinen

CAPE

4

Harry Potter

Marek Chadaj

CAGPIB

6

Höör 060923 

Carisma

Regina Zakaitiene

Ex 2

4

Hermione

Anne-Gro Edström

Ex 1 NOM BIS

12

Kalmar 060610 

Carisma

Eiwor Andersson

CAPE NOM

4

Ulricehamn 060514 

Carisma

Kristina Rautio

CÄPE Biv-K NOM

4

Harry Potter

Raymond Seatre

CAGPIB Biv-K NOM

6

Marieholm 060408 

Carisma

Karina Bjuran

CAPE Biv-K NOM

4

Harry Potter

Bette Lind

CAGPIB NOM

6

Ljungbyhed 060305 

Carisma

Annika Högberg

CAPE

4

Harry Potter

Fabrice Calmes

Ex 2

6

Ljungbyhed 060304 

Carisma

Aliosha Romero

Ex 2

4

Harry Potter

Louise Coste

CAGPIB NOM

6

Helsingborg 050904 

Carisma

Bjarne Wikström

CAPE

4

Harry Potter

Pia Nyman

CAGPIB NOM

6

 Helsingborg 050903 

Carisma

Stephe Bruin

Ex 2

4

Harry Potter

Minna Krogh

Internationell Premier NOM

8

Lörenskog 050501 

Carisma

Anne-Gro Edström

Grand Int Premier

6

Harry Potter

Rolf Voehringer

CAPIB NOM

8

Lörenskog 050430 

Carisma

Annelie Persson

CAGPIB

6

Harry Potter

Annelie Persson

CAPIB

8

Göteborg 050417 

Harry Potter

Alva Uddin

Premier NOM

10

 Göteborg 050416 

Carisma

Eiwor Andersson

CAGPIB

6

Harry Potter

Eiwor Andersson

CAP

10

Malmö 050306 

Harry Potter

Maud Olsen

CAP

10

Malmö 050305 

Harry Potter

Dorte Kaae

Ex 2

10

Ljungbyhed 041017 

Carisma

Kurt Wahlberg

CAGPIB Biv-K

6

Harry Potter

Flavia Capra

CACIB

7

 Ljungbyhed 041016 

Carisma

Henry Hornell

CAGPIB

6

Harry Potter

Kurt Wahlberg

Champion

9

 Kristianstad 040926 

Carisma

Dorte Kaae

Ex 2

6

Harry Potter

Minna Krogh

CAC

9

Göteborg 040904 

Carisma

Albert Kurzkowski

CAGPIB

6

Harry Potter

Penny Budlinski

CAC Biv-T

9

Lund 040515 

Carisma

Minna Krogh

Ex 3

6

Harry Potter

Maj-Britt Stein

Ex 2

11

Malmö 040307 

Carisma

Francouise Milcent

Ex 3

6

Harry Potter

Bette Lind

Ex 1 NOM

11

 Malmö 040306 

Carisma

Laura Burani

Ex 3

6

Harry Potter

Giangi Romano

Ex 1

11

 Lilleström 040124 

Carisma

Maj-Britt Stein

Internationell Premier NOM BOX

8

Harry Potter

Kristina Rautio

Ex 1 NOM

11

Marieholm 031116 

Harry Potter

Dieter Filler

Ex 1 NOM

12

Borås 030802 

Carisma

Maud Olsen

CAPIB

8

Hässleholm 030504 

Carisma

P.H.Olesen

CAPIB

8

Malmö 030302 

Carisma

Eveline Preiss

Premier Biv-K NOM

10

Malmö 030301 

Carisma

Francoise Milcent

Ex 2

10

Mölndal 030201 

Carisma

Alva Uddin

Ex 2

10

Kristianstad 020921 

Carisma

Berta Nemcova

CAP

10

Helsingborg 020818 

Carisma

Kurt Wahlberg

CAP

10

Dela den här sidan